logo

Основи медичних знань коденко скачати. Робоча програма «Основи медичних знань» для студентів за напрямом підготовки 010203 Здоров’я людини 21 с

Основи медичних знань коденко скачати Rating: 8,5/10 478 reviews

Розробки уроків для учнів 10

основи медичних знань коденко скачати

Вибір цілі, прицілу та точки прицілювання. Тренування у одноманітності прицілювання, вирішення завдань на визначення прицілу і точки прицілювання. Військовослужбовці та стосунки між ними. Пізнавальний психічний процес відображення в мозку людини окремих властивостей предметів І явищ при їх безпосередній дії на органи. Роль середовища у виникненні епідемічного процесу.

Next

Робоча програма основи медичних знань для студентів ІІІ курсу інституту фізичної культури та реабілітації спеціальність: виховання у спеціальному дитячому закладі

основи медичних знань коденко скачати

Урок — теоретичнийОтрута і отруєння, їх вплив на організм людини. Захворювання серцево-судинної системи, біль у серці, набряки тощо. Перша допомога та догляд за хворими 7; 5; 5 год. Перша допомога при зовнішній та внутрішній кровотечах. Поняття про дії розвідувального дозору.

Next

Збірник програм курсів за вибором та факультативів з біології для ЗНЗ, затверджених МОН

основи медичних знань коденко скачати

Основи медико-санітарної підготовки Тема 1. Переносити бойові ручні гранати не у гранатних сумках забороняється. Нормативно-правова база цивільної оборони 1; 1; — година. Шкіра холодна, синюшна, утворюються пухирі з кров'янистою геморагічною вмісткістю. Медико-педагогічні аспекти розвитку мови та кореляції мовних дефектів Методичні рекомендації. Зміст: будова і функція опірно-рухового апарату, його вікові особливості. Під час спуску та підйому ноші повинні бути завжди у горизонтальному положенні.

Next

Валецька Р.О. Основи медичних знань. Підручник [PDF]

основи медичних знань коденко скачати

На підставі огляду постраждалого визначають спосіб та послідовність надання першої допомоги. Важливо пам'ятати, що стан потерпілого може різко й раптово погіршитися в будь-який момент після травми, може відбутися зупинка дихання, серця й ін. Учень учениця : характеризує загальну будову і принцип дії ручних осколкових гранат; розпізнає імітаційні та бойові гранати; володіє технікою метання гранати; дотримується правил безпеки при метанні гранат. Складання практичних нормативів та завдань з першої допомоги. Це, як правило, легковий автомобіль або мікроавтобус, в якому є місця для сидіння та місце для ношів. Похідний і бойовий порядок механізованого відділення.

Next

Валецька Р.О. Основи медичних знань. Підручник [PDF]

основи медичних знань коденко скачати

Принципи і методи боротьби з туберкульозом. До основної частини програми також включено оцінювання навчальних досягнень учнів. Зміни, що виникають в організмі при проходженні через нього електричного струму, бувають загальні й місцеві. Урок — практичнийВихід зі строю. Після загоєння опікової рани утворюються глибокі рубці, що спотворюють людину та схильні до утворення виразок. Урок починається з шикування, перевірки готовності класу до уроку та відпрацювання елементів за тематикою уроку протягом 3-5 хвилин. Перша допомога у максимально доступному обсязі повинна надаватися не тільки на місці пригоди, але й дорогою до лікувального закладу.


Next

Програма Захисту Вітчизни у 10

основи медичних знань коденко скачати

Урок — практичний Основні заходи безпеки при проведенні стрільб в тирі та на військовому стрільбищі. Для групи юнаків призначаються такі розділи: Збройні Сили України на захисті Вітчизни; міжнародне гуманітарне право; тактична підготовка; вогнева підготовка; статути Збройних Сил України; стройова підготовка; військова топографія; прикладна фізична підготовка; військово-медична підготовка; основи цивільного захисту. Не допускає помилок в усній та писемній формах мовлення В 4,5 добре Студент має міцні ґрунтовні знання, вміє застосовувати їх на практиці, виконує практичну роботу без помилок, але може допустити неточності в формулюванні відповідей, окремі помилки при виконанні практичних робіт. Довжина петлі повинна дорівнювати відстані витягнутих у боки рук. Оволодіння способами і засобами першої допомоги при різноманітних отруєннях.

Next

Основи медичних знань

основи медичних знань коденко скачати

Ці ділянки мають бути позначені покажчиками і знаками з відповідними попереджувальними написами; — забороняється торкатися снарядів, мін та інших вибухонебезпечних предметів і засобів імітації, які не розірвалися. Подолання ділянки місцевості з радіоактивним зараженням. Вчитель хімії, біології вищої категорії Людмила Петрівна Кравченко 2012 р. Ознаки гострих хвороб шлунка спрага, біль у животі, відрижка, печія, блювання, шлункова кровотеча , кишок проноси, запори, метеоризм, кишкова кровотеча і сечовивідних шляхів розлад виділення сечі, набряки, гіпертонія, біль , які потребують першої допомоги. Загальна характеристика гельмінтів, їх лікування і профілактика. Урок — практичний Засоби індивідуального захисту органів дихання, їх призначення, будова, підбір та правила використання.

Next

Програма Захисту Вітчизни у 10

основи медичних знань коденко скачати

Факультативний курс для учнів 10 11 класів 17 год. За його відсутності транспортування повинне бути здійснене за допомогою будь-яких доступних у конкретних обставинах засобів пересування. Поняття про транспортну іммобілізацію при ушкодженні кісток. Способи проведення дезінфекції приміщень, одягу, взуття, білизни, посуду. Краще засвоєння навчального матеріалу базується на певному розділі та дозуванні інформації, можливості користуватися достатньою кількістю наукових джерел, урізноманітненні за допомогою наочного матеріалу. Визначення біологічної, юридичної, соціальної зрілості дівчини і юнака та їх значення при ранніх статевих відносинах.


Next

Календарне планування Захист Вітчизни для дівчат (1,5 год).

основи медичних знань коденко скачати

Урок — практичний Способи боротьби з танками за допомогою ручних гранат та інших засобів озброєння механізованого відділення. Опікова рана закривається самостійно за 3-4 тижні, без утворення шрамів або з утворенням ніжних рубців. С 4 добре Студент знає програмний матеріал повністю, має практичні навички з дослідження фізіологічних функцій, але недостатньо вміє самостійно мислити, не може вийти за межі теми. Види, основні ознаки ушкоджень організму людини при дії низьких температур, перша медична допомога. Урок — теоретичнийФізіологічні основи статевих сексуальних відносин.

Next