logo

Тексти для читання 1 клас скачати. Тексти Для Читання 3 Клас

Тексти для читання 1 клас скачати Rating: 8,6/10 332 reviews

Читання

тексти для читання 1 клас скачати

В работе подобраны тексты для диагностики и проверки техники чтения в 1-3 классе по четвертям, а также приведены нормы техники чтения по классам и оценивание учащихся. Не забувайте хвалити вашого маленького трудівника, відзначаючи найменші успіхи та досягнення. На зеленому листі біліли снігові шапки. А до дівчинки; Б до сови; В до дерева. Залетів, сів на стіл i клює там якісь крихти.

Next

Тексти та тести з читання для 7 класу. Reading Comprehension

тексти для читання 1 клас скачати

Грак навіть оком не зморгнув на лайку дрібноти. Самостійно визначає тему й основну думку твору. Василь Сухомлинський, 145 слів Тестові завдання 1. Вислухала це Нюра і сказала: — З ким я дружитиму, ще не знаю. Схопилась Яринка, швиденько одяглася, взяла подушку, винесла на подвір'я, поклала на лавку - та кулачками її, кулачками. Тим часом друзі дійшли до перехрестя.

Next

Блог вчителів іноземної мови Тексти для читання з англійської мови

тексти для читання 1 клас скачати

Сашко, як завжди, почав хитрувати. Прихиливши до землі, водили нею. Припускається поодиноких орфоепічних помилок 1-2. Для чого грак кинув бублик у воду? Виберіть правильну кінцівку для пропозицій. Тож бажаємо тобі успіхів на цьому захоплюючому шляху до вершин літературного читання! Мацюцький, 158 слів Тестові завдання 1.

Next

Позакласне читання 4 клас Будна Н.О.

тексти для читання 1 клас скачати

Розклав на снігу свої вінички. The street musicians are doing business with their the many tourists who visit the park. Підійшов лісник до крислатого дуба. Війнув вітерець, і на дівчинку впала червона пелюсточка. Він діловито підійшов до бублика і дзьобнув його.

Next

Тексти Для Читання 3 Клас

тексти для читання 1 клас скачати

Паралельно з вивченням букв навчайте дитину писати друковані літери, зразки яких наведено на останній сторінці обкладинки. Для учнів 2 класу завдання мають стосуватись тільки фактичного змісту твору. Про що дівчинка запитала у дідуся? Наші предки вміли відшукувати під землею потужне джерело, щоб і в посушливе літо криниця не висихала. Першою побачила його жовтогруда синиця. В середині квітня зацвіли сади. А для того, щоб при цьому не виникало у учнів різних питань, наш сайт підготував посібник Позакласне читання 4 клас Будна Н. Ми не розповсюджуємо, ми лише надаємо вам право онлайн перегляду книг.

Next

Літературне читання 2 клас Науменко підручник онлайн

тексти для читання 1 клас скачати

Навики сформованості читання перевіряються, починаючи від 2 класу. Використання текстів морального-етичного змісту з метою формування в. Усвідомлює фактичний зміст тексту з допомогою вчителя. Коли це у відчинене вікно залетів горобець. Якось на великій перерві підійшла до неї однокласниця Галя. Сухомлинський, 160 слів Тестові завдання 1. Нові криниці звичайно копали чоловіки до літнього свята Івана Купала.

Next

Вправи для навчання читання

тексти для читання 1 клас скачати

Хлопчик засміявся, побіг і забув про свої пустощі. Одного разу до дуба прийшов хлопчик. А сховатися ніде — ні деревця, ні кущика. Встав у речення пропущене слово. Не стало ні лугу, ні дуба, ні соловейка, ні криниці. Глянула, а то лісник на лижах пробирається. Ось поїхала одного разу мати в гості до сина, а син жив далеко-далеко.

Next

Щасливі діти

тексти для читання 1 клас скачати

У виборі інтонаційних засобів виразності користується значною допомогою вчителя. Діловито підступив до горіха, дзьобом — тук-тук-тук! Тепер їй не доведеться свою домівку й рідний ліс полишати. Про що говорить той факт, що Дмитрик все ж поділився з братом? Чому синичка і горобчик не змогли поласувати знахідкою? Тому на уроках ні з ким не роз¬мовляла, все придивлялась до учнів, до вчительки, до класу. Приходить дід до лісу, вибрав липку. . З одягу брали ялові чоботи, вовняні свити і пару сорочок та штанів.

Next